Marcegaglia Poland: jedna z najszerszych ofert blach stalowych na świecie

Marcegaglia Poland oferuje jedną z najszerszych na świecie ofert blach ze stali węglowej i zapewnia wysokiej jakości rozwiązania dla wielu branż.

 

Blachy produkowane w Kluczborku (z kręgów czarnych, trawionych, walcowanych na zimno i cynkowanych ogniowo) mogą sprostać różnym wymaganiom co do właściwości mechanicznych i wymiarów, zarówno te standardowej produkcji, jak i specjalnej. Wszystkie rodzaje blach produkowane są w szerokim spektrum wymiarów do wyboru a grubość, długość i szerokość jest ustalana zgodnie z wymaganiami.

 

Cała gama blach jest produkowana zgodnie z aktualnymi normami produkcyjnymi, takimi jak EN 10025-2, EN 10149-2, EN 10149, EN 10111, EN 10130 i znajduje zastosowanie w wielu sektorach: pojazdów ciężkich i przyczep, budownictwa, inżynierii mechanicznej, elektrotechniki, rolnictwa i obróbki metali.

Pobierz tutaj broszurę Marcegaglia Poland

Nazwa*:


Nazwisko*:


E-mail*:


* obligatorisch
Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) i wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych do przesyłania informacji handlowych lub promocyjnych zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).